main-background-a-2 main-background-a-6 main-background-a-7 main-background-a-3 main-background-a-1 main-background-a-5 main-background-a-4

Kdo jsme

Jsme agentura. Jsme spolupracující nezávislé osobnosti z oblasti produkce, event managementu, grafiky, designu, kreativy, světelných efektů, ozvučení a hostessingu pod vedením dvou zkušených manažerek.
Jen shodou okolností se obě jmenují Jany.

Jana Davidová

Jana DAVIDOVÁ

I když v souborech v počítači preferuji pořádek, přesto stále něco hledám. Nejlepší prostory, program, scénář... Ráda spolupracuji s klienty, kteří mají svůj názor a umí delegovat povinnosti. Jim pak také právem patří hlasité gratulace spokojených hostů. Jsme tichým prostředníkem. To je naše práce.

Jana Křížová

Jana KŘÍŽOVÁ

Mojí parketou jsou akce „ekonomické”. Na břehu agenturním jsem kouzlila s omezenými prostředky neomezené zážitky. Na břehu klientském jsem v rukou držela rozpočty akcí. Sdílíme vaše sny a naši přidanou hodnotou je jejich realizace. To je naše práce.

Naše zkušenosti s pořádáním eventů, nebo chcete-li akcí, mají své kořeny v minulém století, a naše současnost žije budoucností. Vše co děláme, směřuje k jedinému cíli. Vašim akcím dodat ESPRIT.

Chybí Vám zde nějaká informace? Zeptejte se nás na ni.